Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Boorhamer Yato YT-827723

Boorhamer Yato YT-827723
Dit product is niet langer beschikbaar in onze winkel.
  • Merk Yato
  • Accu en oplader inbegrepen Nee
  • Accu spanning [V] 18
  • Borstelloze motor Ja
  • Extra boor handvat Nee
  • Gewicht [kg] 2
  • Max. aantal slagen [min-1] 5000
  • Max. boordiameter beton [mm] 22
  • Produktlinje YATO 18V
  • Slagkracht [J] 2.5
  • Slagstop functie Ja
  • Toerental [rpm] 1400
  • Trillingsdemping Nee
  • Type bevestiging SDS-Plus
  • Type Vermogen accu
  • Vacuum systeem Nee
  • Verpakking Doos
  • Productcode RR143866
  • EAN-code 5906083121951
  • Code fabrikant YT-827723
  • Gegevens van de fabrikant/leverancier TOYA S.A
    Sołtysowicka 13-15, 51-168, Wrocław
    Polen
    sklep@toya24.pl
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.

Veelzijdige accuboorhamer van Yato YT-827723 voor doe-het-zelvers

Accuboorhamer YT-827723 Yato wordt aanbevolen voor doe-het-zelvers die op zoek zijn naar een efficiënt en licht apparaat voor basisrenovatie- en montagewerk. Het apparaat maakt boren met slag in beton mogelijk, evenals beitelen en – na uitbreiding met een adapter voor cilindrische boren – boren zonder slag in hout en staal. Het wordt gevoed door een 18 V lithium-ion accu van Yato.

Effectiviteit bij diverse toepassingen

De YT-827723 is uitgerust met een borstelloze motor, die in vergelijking met een traditionele geborstelde motor beter bestand is tegen belasting, een constant vermogen levert en minder energie verbruikt – ideaal voor accugereedschap. Het apparaat werkt efficiënter en langer op één acculading. Met een slagenergie van 2,5 J kan het probleemloos gaten boren voor pluggen, openingen voor installaties maken of tegels verwijderen. Dankzij het lichte gewicht (2 kg) is het apparaat ook comfortabel bij werkzaamheden boven het hoofd, bijvoorbeeld bij het boren van gaten in plafonds voor systeemplafonds.

Bedieningsvriendelijke oplossingen

De YT-827723 is voorzien van een SDS-houder, waarmee boren en beitels snel kunnen worden gemonteerd en gedemonteerd. Bij gebruik van een platte beitel kan deze bovendien in verschillende posities worden geplaatst, wat het manoeuvreren vergemakkelijkt. Tot de gebruiks­gemakken behoren LED-verlichting voor betere zichtbaarheid van het werkgebied en een schakelaar waarmee de draairichting snel kan worden omgeschakeld.

Technische gegevens:

  • Elektrische isolatieklasse: III
  • Beschermingsgraad: IPX0
  • Geluidsdruk: 94,3 ± 3,0 dB(A)
  • Akoestisch vermogen: 102,3 ± 3,0 dB(A)
  • Trillingen: 11,364 ± 1,5 m/s²

Standaard meegeleverd:

  • extra handgreep
  • dieptebegrenzer voor boren

Let op! : YT-827723 wordt geleverd zonder accu en oplader.

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Levering

Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.

Koerier
Verzendkosten GRATIS!

Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.