Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Oplader met 2 poorten Dedra SAS+ ALL 18V DED7038V

GRATIS levering
37 ,30 € Incl. btw
Aantal
37 ,30 € Incl. btw
Beschikbaar: > 10 st.
De door u geselecteerde configuratie is momenteel niet beschikbaar. We hebben de blauw gemarkeerde parameters gewijzigd. Controleer ze voordat u tot aankoop overgaat.

Bij u binnen 5-6 dagen

Geldt voor werkdagen
  • Merk Dedra
  • Geladen cellen Li-Ion
  • Oplaadspanning [V] 18
  • Produktlinje SAS+ All 18V
  • Productcode RR100912
  • EAN-code 5902628703859
  • Code fabrikant DED7038V
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.
Accu 18V 5,0Ah Dedra SAS+ ALL 18V DED7035
Accu 18 V 4.0 Ah Li-Ion Dedra SAS+ ALL 18V DED7034
Accu 18 V 2,0Ah Dedra SAS+ ALL 18V DED7032
Oorbeschermers Neo 97-563

Kenmerken van het product:

  • LED's die het laadproces aangeven
  • Acculader voor twee accu's voor elektrisch gereedschap van de DEDRA SAS+ALL-serie
  • Twee USB-aansluitingen voor het opladen van de elektronica 
  • Oplaadtijden: 2.0Ah - ca. 60 minuten; 4.0Ah - ca. 120 minuten, 5.0Ah - ca. 140 minuten

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Levering

De leveringsmethode hangt van de afmetingen van de goederen af. De volgende opties zijn beschikbaar:

  • DPD koerier
Verzendkosten: Gratis!

Wij garanderen dat de pakketten die wij verzenden met de grootste zorg worden verpakt. Om de kwaliteit en veiligheid van de producten te garanderen, wordt het verpakkingsproces gemonitord.