Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Diamanten kroon 225mm 1 1/4" Dedra HW4225

GRATIS levering
244 ,40 € Incl. btw
-30% Laagste prijs vanaf 30 dagen voor korting 353,30
Aantal
244 ,40 € Incl. btw
Beschikbaar: > 10 st.
De door u geselecteerde configuratie is momenteel niet beschikbaar. We hebben de blauw gemarkeerde parameters gewijzigd. Controleer ze voordat u tot aankoop overgaat.

Bij u binnen 5-6 dagen

Geldt voor werkdagen
  • Merk Dedra
  • Diameter [mm] 225
  • Nat stofzuigen Ja
  • Toepassing beton, Natuursteen, Keramiek
  • Totale lengte [mm] 400
  • Type werk binnendraad 1 1/4"
  • Verpakking Enkel
  • Productcode RR91645
  • EAN-code 5902628816474
  • Code fabrikant HW4225
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.

Aanbieding

Modulaire gereedschapskist Qbrick System ONE 2.0 200 PROFI
Oorbeschermers Neo 97-563

Diamantboorkroon HW4255 Dedra is ontworpen voor het nat boren van gaten met een diameter van 225 mm in beton, gres en natuursteen. De kroon is geschikt voor gebruik met diamantboormachines met een 1 1/4" binnendraad aansluiting.

Technische gegevens:

  • Diameter: 225 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Aansluiting: binnendraad 1 1/4"

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Levering

De leveringsmethode hangt van de afmetingen van de goederen af. De volgende opties zijn beschikbaar:

  • DPD koerier
Verzendkosten: Gratis!

Wij garanderen dat de pakketten die wij verzenden met de grootste zorg worden verpakt. Om de kwaliteit en veiligheid van de producten te garanderen, wordt het verpakkingsproces gemonitord.