Nieuws
Bij u binnen 4 dagen
De YT-85172 accublazer/zuiger van Yato is ideaal voor wie hoge prestaties en lange werktijd verwacht, maar geen benzineapparaat wil gebruiken. Hij is geschikt voor het opruimen van groenvoorzieningen, trottoirs, opritten, parkeerplaatsen, enz. Bovendien werkt hij stiller dan brandstofapparatuur.
Efficiënt draadloos gebruik
De YT-85172 heeft een snelheidsregeling en een Turbo-modus met een blaassnelheid van 270 km/u, waardoor de werking optimaal kan worden aangepast aan de taak. Dankzij de krachtige borstelloze motor en voeding via twee 18V accu’s (totaal 36V) kunnen vuil en bladeren effectief worden verwijderd, met een lange gebruiksduur tot 40 minuten op één lading.
3 werkmodi
Het apparaat kan blazen, zuigen en heeft een versnipperfunctie bij de zuigmodus. Versnipperd materiaal neemt minder ruimte in de opvangzak van 45 liter, waardoor minder vaak legen nodig is. Afval dat op de composthoop wordt gedeponeerd, vergaat sneller.
Het apparaat is voorzien van een inspectiedeksel bij de ventilator, zodat takjes of stelen eenvoudig kunnen worden verwijderd als ze vast komen te zitten op de schoepen.
Belangrijk: De YT-85172 wordt geleverd zonder accu’s en oplader.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.