Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Afvalzakken Festool ENS-VA-20/10

Afvalzakken Festool ENS-VA-20/10
Dit product is niet langer beschikbaar in onze winkel.
Bekijk anderen in deze categorie >
  • Merk Festool
  • Aantal in verpakking 10
  • Verpakking Gezamelijke verpakking
  • Productcode RR116805
  • EAN-code 4014549331361
  • Code fabrikant 204296
  • Gegevens van de fabrikant/leverancier Festool GmbH
    Wertstraße 20, 73240, Wendlingen
    Duitsland
    customerservice-de@festool.com
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.

Grote hoeveelheden stof en spanen vormen vanaf nu geen enkel probleem meer. Niet voor het standaardfilter en niet voor de zuigkracht, want de met de CT Festool-stofzuigers compatibele voorafscheider onderschept tot wel 95% van het stof voordat het de stofzuiger bereikt. Dit ontlast het standaardfilter en garandeert een constante hoge zuigkracht tijdens de gehele klus. In combinatie met de mobiele Festool-stofzuigers van stofklasse M en de afvalzak worden ook stofdeeltjes van gevaarklasse M veilig en gezond verwijderd.

Kenmerken van het product:

  • Veilige verwijdering van stofdeeltjes van stofklasse L en M
  • Voor gebruik van voorafscheider CT-VA in combinatie met mobiele Festool-stofzuigers CT 26/36/48

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Levering

De leveringsmethode hangt van de afmetingen van de goederen af. De volgende opties zijn beschikbaar:

  • DPD koerier
Verzendkosten: Gratis!

Wij garanderen dat de pakketten die wij verzenden met de grootste zorg worden verpakt. Om de kwaliteit en veiligheid van de producten te garanderen, wordt het verpakkingsproces gemonitord.