Bij u binnen 5-6 dagen
Acculader met startfunctie Yato YT-83063 is een multifunctioneel apparaat dat wordt gebruikt voor het opladen en ondersteunen van het starten van loodzuuraccu’s in personenauto’s, bestelwagens en werkplaatsmachines. Ideaal voor gebruik in werkplaatsen, servicepunten en technische onderhoudscentra.
De lader werkt in laadmodus (12V/24V, 5A/15/32A) en maakt het mogelijk om accu’s met verschillende capaciteiten efficiënt op te laden. In de startmodus (12V/24V, 320A), met een onderbroken werkcyclus van 3 seconden aan en 120 seconden uit, biedt het snelle ondersteuning bij het starten van motoren, zelfs bij lage temperaturen en bij ontladen accu’s.
Het apparaat is uitgerust met een automatisch temperatuurcontrolesysteem dat oververhitting voorkomt, wat zorgt voor een hogere veiligheid en een langere levensduur.
De lader is ontworpen volgens beschermingsklasse IP20 en is geschikt voor gebruik in droge ruimtes. Hij kan het hele jaar door worden gebruikt bij omgevingstemperaturen van 0°C tot +40°C.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Gereedschap.rotopino.be worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.